Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçan ev görmek

Kahve falında uçan ev görmek hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber fal sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine işarettir.

Kahve falında uçan ev gördüyseniz:

  • Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeniz durumunda yanlış yapabilirsiniz.

Kahve falında evde uçan böcek görmek yeni bir ortama gireceğine, aklına giren şeytana uyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evlerin uçtuğunu görmek atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına rivayet eder.

Kahve falında uçan ev görmek sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ev çatısının uçtuğunu görmek fal sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine işarettir.

Kahve falında uçamayan muhabbet kuşu görmek sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, sıkıntıların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında uçurtma uçtuğunu görmek sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine işarettir.

Kahve falında siyah uçan böcek görmek ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elindeki kuşun uçtuğunu görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine delalet etmektedir.