Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç çocuğun olduğunu görmek

Kahve falında üç çocuğun olduğunu görmek hayırlı bir haber alınacağına, makamının yükseleceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına yorulur.

Kahve falında üç çocuğun olduğunu gördüyseniz:

  • Sizin için önem taşıyan konuları zorlamanız gerekiyor.

Kahve falında doğacak çocuğu görmek birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kendi çocuğunun boğulduğunu görmek planların sarkacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir çocuğun elini tutmak yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına inanılır.

Kahve falında küçük çocuğu korumak elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, paraya ve mala kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında çocuğumun olduğunu görmek şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına inanılır.

Kahve falında çocuğunun idrarını görmek attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, bol nimete kavuşacağına işarettir.

Kahve falında çocuğunun başkasının emzirdiğini görmek sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına delalettir.

Kahve falında erkek çocuğunu dövmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına yorulur.