Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düğünde türkü söylemek

Kahve falında düğünde türkü söylemek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına işaret eder.

Kahve falında düğünde türkü söylemek gördüyseniz:

  • Bazı endişeli kişiler size, emin olmadığınız planlara dahil olma veya bazı imzalar atma konusunda baskı uyguluyor olabilirler.

Kahve falında düğünde türkü söylemek çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saz çalıp türkü söylemek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına delalet eder.

Kahve falında asker türküsü söylemek çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında türkü söylediğini görmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kına türküsü söylemek maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, onlara doyasıya sarılacağına işaret eder.

Kahve falında saz çalmak ve türkü söylemek bununla yüceleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında yanık türkü söylemek ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, bu sorunun adından kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine alamet eder.

Kahve falında şarkı türkü söylemek falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, kime gideceğine inanılır.