Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç adam görmek

Kahve falında üç adam görmek geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına inanılır.

Kahve falında üç adam gördüyseniz:

  • Arzuladığınız kişi ya sizi arzu etmiyor olabilir ya da onunla kaçamak yaptığınız zaman arkadaşınızın çevresi tarafından yakalanabilirsiniz.

Kahve falında yatağında yabancı adam görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında beyaz saçlı bir adam görmek ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayatının daha kolay olacağına ve fal sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine alamet eder.

Kahve falında karanlık adam görmek mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bıyıklı bir adam görmek kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine işarettir.

Kahve falında kafası kopuk adam görmek üzüntü duyacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına inanılır.

Kahve falında adam traş etmek ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, daha fazla gelire kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığın iki adam görmek iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine işaret eder.

Kahve falında adam gömmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine rivayet eder.