Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin içinde sinek görmek

Kahve falında evin içinde sinek görmek kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sorunların bu sayede aşılacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına yorulur.

Kahve falında evin içinde sinek gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin istediğiniz gibi ilerlemesini istiyorsanız inisiyatif kullanmanız gerekebilir.

Kahve falında evin içinde sinek görmek geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında evin içinde kara sinek görmek müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına delalet eder.

Kahve falında sütün içinde sinek görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yemeğin içinde sinek görmek verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına inanılır.

Kahve falında şekerin içinde sinek görmek sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yemek içinde sinek görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında su içinde sinek görmek hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çayın içinde sinek görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, başka alanlara yöneleceğine işaret etmektedir.