Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su yolu görmek

Kahve falında su yolu görmek alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında su yolu gördüyseniz:

  • Liderlik rolüne soyunmazsanız istediğiniz sonuçlar gerçekleşmeyebilir.

Kahve falında su yolu kazmak sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında suya yol açmak çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına işaret eder.

Kahve falında yollarda su görmek kazancının günden güne azalacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına delalettir.

Kahve falında su yolu yapmak evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su yolu görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına işaret eder.

Kahve falında yola su dökmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına delalettir.

Kahve falında suya yol vermek rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yolu su basmak işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına delalet eder.