Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarda kedi görmek

Kahve falında mezarda kedi görmek yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, ancak yılmayacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine, işlerin daha kötüleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında mezarda kedi gördüyseniz:

  • Kayıplar veya hırsızlıklar yaşanabilir.

Kahve falında mezarlıkta kedi görmek iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine yorulur.

Kahve falında mezarda kedi görmek suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kediyi doyurmak gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine inanılır.

Kahve falında ölü kedi gömmek yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, işlerinin başarılı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedi yavrusu tutmak hasta olanın da iyileşeceğine, fal sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına alamet eder.

Kahve falında suda yüzen kedi görmek kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına delalettir.

Kahve falında kediyi kovaladığını görmek düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında küçük beyaz kedi görmek kötü sözler duylacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına rivayet eder.