Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin saçlarını yapmak

Kahve falında birinin saçlarını yapmak makama ve rızka sahip olacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına inanılır.

Kahve falında birinin saçlarını yapmak gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi dile getirerek ne tür tepkiler alacağınızı gözlemleyebilirsiniz.

Kahve falında saça maşa yapmak aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine tabir olunur.

Kahve falında saçına maşa yapmak toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saç tıraşı yapmak aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine işaret eder.

Kahve falında saça topuz yapmak zararın gittikçe daha da artacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saç kesimi yapmak aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saç boya yapmak kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında saçını kel yapmak ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, yaşadığı muhitin yenileneceğine alamet eder.

Kahve falında saç örgüsü yapmak elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, kafasının da rahat edeceğine işarettir.