Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında trenle görmek

Kahve falında trenle görmek çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına inanılır.

Kahve falında trenle gördüyseniz:

  • Ayağı yere basan ilişki, iş birliği ya da ortaklıkları tercih etmeniz gerekiyor.

Kahve falında trenle bir yere gittiğini görmek çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tren geçtiğini görmek uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan fal sahibinin elindeki malları çıkaracağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına delalettir.

Kahve falında tren istasyonunda kaybolmak karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tren yolculuğu yaptığını görmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine inanılır.

Kahve falında treni kaçırmak başarılı adımlar atılacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına işarettir.

Kahve falında suda tren görmek çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tren yolu döşemek ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında tren sahibi olmak yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına işarettir.