Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dayımı görmek

Kahve falında dayımı görmek yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına işarettir.

Kahve falında dayımı gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var.

Kahve falında dayı oglu görmek çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üvey dayı görmek geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen dayını görmek hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş dayıyı canlı görmek sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine tabir olunur.

Kahve falında dayıya para vermek kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında teyze dayı görmek kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, fal sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında dayısını ölmüş görmek sevinçli haberler geleceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dayılarımı görmek işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.