Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toprakta çiçek görmek

Kahve falında toprakta çiçek görmek huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, tüm sorunlarının biteceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, saadetinin yükseleceğine, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına tabir olunur.

Kahve falında toprakta çiçek gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız değişiklikler yaşam kalitenizi arttırmanıza da yardım edebilir.

Kahve falında toprak ve çiçek görmek eline geçen paraları tutamayacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına delalet etmektedir.

Kahve falında toprağa çiçek ekmek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında toprak çiçek görmek kısmetlerin günden güne artacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına delalettir.

Kahve falında çiçek toprağı değiştirmek elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında toprağa çiçek ektiğini görmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çiçeğe toprak koymak maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına inanılır.

Kahve falında topraktan çiçek koparmak girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine yorulur.

Kahve falında saksıda toprak ve çiçek görmek önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına delalettir.