Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öz abla görmek

Kahve falında öz abla görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, barış için adım atacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere yorulur.

Kahve falında öz abla gördüyseniz:

  • Alışılmadık şeyler önermekten korkmayın.

Kahve falında öz abla görmek aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında öz ablasını görmek alanında marka bir isim olacağına, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına alamet eder.

Kahve falında öz abisini görmek söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında öz abi görmek sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, keyfin kaçacağına işarettir.

Kahve falında özlendiğini duymak rızkının ve kazancının bol olacağına, hayırlı bir sürece girileceğine delalet eder.

Kahve falında öz anneyi görmek ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, başarılarının azalacağına tabir olunur.

Kahve falında öz amca görmek Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine alamet eder.

Kahve falında öz dayıyı görmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına yorulur.