Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tiner görmek

Kahve falında tiner görmek çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tiner gördüyseniz:

  • Farklı yaşam tarzından kişilerle bir araya gelebilir, farklı yer veya kişileri ziyaret edebilir, ilginç planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında tinerci görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine inanılır.

Kahve falında tinerciden kaçmak engellerin ortadan kalkacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tiner görmek hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına rivayet eder.

Kahve falında tinercilerden kaçmak kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına alamet eder.

Kahve falında tiner içmek büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına alamet eder.