Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zürafa görmek

Kahve falında zürafa görmek zorluklarının kalmayacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, toparlanacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine işarettir.

Kahve falında zürafa gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüze odaklanmalı, imajınızı kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız.

Kahve falında at ve zürafa görmek bolluk ve bereket göreceğine, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında zürafa yavrusu görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine delalettir.

Kahve falında zürafa öldürmek yıpranacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine delalettir.

Kahve falında beyaz zürafa görmek sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında zürafaya binmek hazırdan yemek zorunda kalacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına yorulur.

Kahve falında zürafa ve yavrusu görmek yaşama dört elle sarılacağına, sorunların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kahve falında zürafa görmek kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında zürafa yemek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine rivayet etmektedir.