Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dünyayı görmek

Kahve falında dünyayı görmek içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, kişinin bir süre zorluk çekeceğine işaret eder.

Kahve falında dünyayı gördüyseniz:

  • Moralinizi bozmayın.

Kahve falında dünya haritası görmek onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, bunalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güneşin dünyaya yaklaştığını görmek iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine işaret eder.

Kahve falında dünya turu yapmak sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dünyanın yarıldığını görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına yorulur.

Kahve falında gökyüzünde dünyayı görmek helal rızıklara kavuşulacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine alamet eder.

Kahve falında dünyanın düştüğünü görmek alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına işarettir.

Kahve falında dünyayı seyretmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine işarettir.

Kahve falında dönen dünya görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, güçlükle elde edilecek başarı inanılır.