Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tayyör görmek

Kahve falında tayyör görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, sıkıntıların büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında tayyör gördüyseniz:

  • Bazı fikir veya yöntemlerinizin sorgulanması veya eleştirilmesi hoşunuza gitmeyebilir.

Kahve falında tayyör giymek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tayyör görmek sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine yorulur.

Kahve falında beyaz tayyör giymek mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine yorulur.