Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında haccı görmek

Kahve falında haccı görmek bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine işaret eder.

Kahve falında haccı gördüyseniz:

  • Yapmanız, halletmeniz veya bitirmeniz gereken çok sayıda işiniz, planınız veya anlaşmanız var.

Kahve falında hacerül esved görmek kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına rivayet eder.

Kahve falında anne babasını hacca göndermek işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına delalettir.

Kahve falında hacda abdest almak uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, sevilip sayılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hacca kayıt olmak yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hacca gitmek ihram giymek onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, sorunların teker teker çözüleceğine delalettir.

Kahve falında hac yolculuğuna çıkmak hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen birini hacca göndermek sermayesini riske etmeyeceğine, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine işaret eder.

Kahve falında ölüyü hacca göndermek işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine alamet eder.