Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erişte görmek

Kahve falında erişte görmek manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, endişelerini silip atacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine yorulur.

Kahve falında erişte gördüyseniz:

  • Mücadele gerektiren bir şey veya rekabet ortamı sizi içine çekebilir.

Kahve falında erişte makarna görmek götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına delalet eder.

Kahve falında erişte görmek dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine inanılır.

Kahve falında erişte pilavı görmek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine işarettir.

Kahve falında erişte hamuru görmek hafifleyeceğine, başarılı olacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ev eriştesi görmek epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine işaret etmektedir.