Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annemin görmek

Kahve falında annemin görmek duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Kahve falında annemin gördüyseniz:

  • Karışan kişiler nedeniyle belli kararlar almak zor olabilir.

Kahve falında anne ve babası için ağlamak bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, bereketin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anne tarafından çağırılmak yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine inanılır.

Kahve falında annesini evlenmiş görmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine delalettir.

Kahve falında annesinden ayrıldığını görmek hiç istemediği işlere gireceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş annenin yaşadığını görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine delalet eder.

Kahve falında anneyi baygın görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında anneye küfür etmek eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına inanılır.

Kahve falında kendi anneni hamile görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına alamet etmektedir.