Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sütlü tatlı yediğini görmek

Kahve falında sütlü tatlı yediğini görmek planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında sütlü tatlı yediğini gördüyseniz:

  • Rollerin değişmesini sağlamak hoşunuza gidecek.

Kahve falında sütlü tatlı yediğini görmek iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına delalet eder.

Kahve falında sütlü tatlı yaptığını görmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, gözden düşeceğine, ayıplanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sütlü incir tatlısı görmek kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sütlü tatlı pişirmek çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine inanılır.

Kahve falında sütlü tatlı yemek elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında sütlü tatlı ikram etmek hasretin ve özlemin biteceğine, falı kapatan kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sütlü tatlı görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına delalettir.

Kahve falında sütlü irmik tatlısı görmek evlatlarının hayrını göreceğine, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine inanılır.