Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mertebe görmek

Kahve falında mertebe görmek maddi yükünün artacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, fal sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına alamet eder.

Kahve falında mertebe gördüyseniz:

  • Saygı duyulmak, dikkate alınmak veya sevilmek istiyorsanız maddi olanaklarınızı seferber etmenin dışında şeyler yapmalısınız.

Kahve falında yüksek mertebede birini görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, onlara hocalık edeceğine işaret eder.

Kahve falında mertebe görmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine işarettir.