Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kayıp görmek

Kahve falında kayıp görmek kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, herkesin önünde olacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, güzel gelişmeler yaşayacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, bunalacağına yorulur.

Kahve falında kayıp gördüyseniz:

  • Hayatınızı pozitif yönde etkileyebilecek olan bazı haberler duyabilir veya bilgiler edinebilirsiniz.

Kahve falında kayıp çocuğu görmek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına işaret eder.

Kahve falında kayıp küpe görmek bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşını kayıp görmek çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına rivayet eder.

Kahve falında ayağı kayıp düşmek büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, onun kıymetini her daim bileceğine işarettir.

Kahve falında kayıp bir insanı görmek işlerin aksamayacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına işaret eder.

Kahve falında kayıp kişi görmek sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında suda kayıp düşmek başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine yorulur.

Kahve falında kayıp bir eşyayı bulmak kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına tabir olunur.