Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sünger görmek

Kahve falında sünger görmek bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Kahve falında sünger gördüyseniz:

  • Duygusal hatalara açıksınız.

Kahve falında renkli sünger görmek patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında sünger minder görmek çalıştığı yerde amir olacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz süngeri görmek sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında bulaşık sünger görmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sünger yatak görmek sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yatak süngeri görmek düşünceli ve dalgın olacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sünger döşek görmek çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine delalettir.

Kahve falında sünger görmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine delalet eder.