Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mafya görmek

Kahve falında mafya görmek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, zaman bulmakta zorlanacağına, yaralarına da merhem olacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine işarettir.

Kahve falında mafya gördüyseniz:

  • Sizden hiç beklenmeyen davranışlar sergileyerek çevrenizi hayretler içinde bırakabilirsiniz.Yeteneklerinizi sergilemeniz için birçok fırsatla karşılaşacaksınız.

Kahve falında mafyadan korkmak kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına tabir olunur.

Kahve falında mafya babası görmek önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine işarettir.

Kahve falında mafyadan kaçmak sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında silahlı mafya görmek bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında mafya görmek borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine işarettir.

Kahve falında organ mafyasından kaçmak haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına tabir olunur.

Kahve falında organ mafyası görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mafya tarafından kovalanmak tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına tabir olunur.