Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavun bahçesi görmek

Kahve falında kavun bahçesi görmek karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, kendi işinin sahibi olunacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kavun bahçesi gördüyseniz:

  • Duygusal yaşamınızı veya ticari bağlantılarınızı ilgilendiren ilişkilerinizin maddi anlamda size fayda mı yoksa zarar mı getirdiğini sorgulamaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında bahçede kavun görmek çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kavun bahçesi görmek düşünceli ve dalgın olacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına yorulur.

Kahve falında bahçeden kavun toplamak onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine yorulur.

Kahve falında yarım kavun görmek sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karpuz kavun ekmek yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına işarettir.

Kahve falında kış kavunu görmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, ağız tadının yerinde kalacağına rivayet eder.

Kahve falında kavun seçmek itibar kaybedeceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağaç kavunu görmek sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına işaret eder.