Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su güğümü görmek

Kahve falında su güğümü görmek hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına yorulur.

Kahve falında su güğümü gördüyseniz:

  • Fazla iyimser düşünüyor olabilirsiniz.

Kahve falında güğümde su görmek geçim derdi yaşayacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında güğüme su doldurmak hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına işaret eder.

Kahve falında su güğümü görmek akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında güğümden su içmek iyi, hayırlı bir evlat olacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su dolu güğüm görmek sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında güğümle su taşımak iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kara güğüm görmek ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında güğüm almak isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına inanılır.