Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cennet görmek

Kahve falında cennet görmek rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, bol para kazanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında cennet gördüyseniz:

  • İlgilenecek yeni konular çıkabilir, yeni dostluklar geliştirebilirsiniz.

Kahve falında uçarak cennete gitmek hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına işarettir.

Kahve falında cennet ırmağı görmek bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cennet köşkü görmek bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş birini cennette görmek eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında cennet kokusu almak dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, düşmanların barışacağına inanılır.

Kahve falında cennetle müjdelenmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cennet kapısını açmak darlığa ve yokluğa düşeceğine, öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cennet meyvesi hurma görmek yaşanan tartışmaların sona ereceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına tabir olunur.