Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sınıf görmek

Kahve falında sınıf görmek geçiminin daha kolay hale geleceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, nifak sokanların cezalandırılacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında sınıf gördüyseniz:

  • Bazı duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında sınıfı geçemediğini görmek kazancının artacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalettir.

Kahve falında yeni sınıf arkadaşlarını görmek sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, ömrünün de uzun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski erkek sınıf arkadaşını görmek kötü yollara gireceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına delalet eder.

Kahve falında sınıf tahtası görmek günahlarından tövbe etmeye, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine işaret eder.

Kahve falında okul ve sınıf görmek sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına delalet eder.

Kahve falında sınıf değiştirmek bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sınıf arkadaşlarını görmek saadetinin yükseleceğine, kaza ve belaların çıkmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sınıf öğretmen görmek yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına rivayet eder.