Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgiliyle otobüste olmak

Kahve falında sevgiliyle otobüste olmak işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, moralinin bozulacağına, işlerinin azalacağına fal sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, borçların kısa sürede kapanacağına, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliyle otobüste olmak gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir.

Kahve falında eski sevgiliyi otobüste görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, şartlarının da zenginleşeceğine alamet eder.

Kahve falında sevgiliyle otobüste olmak çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliyle otobüse binmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına yorulur.

Kahve falında sevgiliyle otobüs yolculuğu yapmak eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle otobüste olmak büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında otobüste sevgili görmek sağlıklı bir ömür süreceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine delalet eder.

Kahve falında otobüste eski sevgiliyi görmek hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle otobüse binmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına alamet eder.