Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasta olduğunu öğrenmek

Kahve falında hasta olduğunu öğrenmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, kazancın her daim artacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına yorulur.

Kahve falında hasta olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda çok sayıda alternatifiniz var.

Kahve falında hasta olacağını öğrenmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına delalettir.

Kahve falında şeker hastası olduğunu öğrenmek tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, takdir edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında babasının hasta olduğunu öğrenmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında babanın hasta olduğunu öğrenmek hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hasta olduğunu öğrenmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına delalettir.

Kahve falında başkasının hasta olduğunu öğrenmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına işarettir.

Kahve falında kanser hastası olduğunu öğrenmek yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına işaret eder.

Kahve falında annenin hasta olduğunu öğrenmek kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına rivayet eder.