Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğine kavuştuğunu görmek

Kahve falında sevdiğine kavuştuğunu görmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, bereketli işler yapacağına, falı kapatan kişinin keyfinin kaçacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, kötü günlerin geride kalacağına, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğine kavuştuğunu gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamızda fayda var.

Kahve falında sevdiğinle kavuşamamak işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğine kavuştuğunu görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kıza kavuştuğunu görmek adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kavuşamadığın sevdiğini görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğinle kavuştuğunu görmek sorunlarının çözümünde destek olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiklerine kavusmak vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğine kavuşamamak işinde ustalaşacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilisine kavuşamamak işlerinin baltalanacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine delalet etmektedir.