Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında serseri görmek

Kahve falında serseri görmek daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, fal sahibi erkekse şansının açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında serseri gördüyseniz:

  • Karşıt cinsten birisi sizi atlatabilir veya aldatabilir.

Kahve falında serseri görmek dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, falı kapatan kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında serseri birini görmek kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, hedeflerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında serserilerden kaçmak kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında serseriden kaçmak falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında serseri dövmek işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına işaret etmektedir.