Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çavuş görmek

Kahve falında çavuş görmek aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine alamet eder.

Kahve falında çavuş gördüyseniz:

  • olay size mutluluk verebilir.

Kahve falında uzman çavuş görmek aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine delalet eder.

Kahve falında uzman çavuş olduğunu görmek sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, sorunlarının biteceğine işarettir.

Kahve falında çavuş görmek hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına delalettir.

Kahve falında çavuş üzümü görmek önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına rivayet eder.