Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baklava yemek

Kahve falında baklava yemek malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında baklava yemek gördüyseniz:

  • Bilgi paylaşımından kaçının.

Kahve falında fıstıklı baklava yemek bazen istemediği şeyler yapacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaymaklı baklava yemek karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşla baklava yemek yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına alamet eder.

Kahve falında şekersiz baklava yemek kişinin afiyette olacağına, karşısına kötü kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında tuzlu baklava yemek hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok baklava yemek gözünün de gönlünün de doyacağına, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına rivayet eder.

Kahve falında baklava börek yemek büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında misafirlikte baklava yemek ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine delalet etmektedir.