Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gondol görmek

Kahve falında gondol görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gondol gördüyseniz:

  • Yapılacak anlaşmalar, tamamlanması gereken resmi veya finansal konular söz konusu olabilir.

Kahve falında gondola bindiğini görmek eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gondol görmek girilen işlerden büyük zarar edileceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında gümüş gondol görmek Fal sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına, yapılan her işte hayır duası alınacağına alamet eder.

Kahve falında gondoldan düşmek kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına alamet eder.

Kahve falında gondolda sallanmak maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında lunapark gondol görmek mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, önünü göremez olacağına inanılır.

Kahve falında gondol binmek kişinin hedeflediği işi alacağına, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gondola binmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.