Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçlarının çok olduğunu görmek

Kahve falında saçlarının çok olduğunu görmek problemlerini çözeceğine, tatsız durumlar yaşanacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saçlarının çok olduğunu gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda inisiyatifi elinize almanız gerekiyor.

Kahve falında ölünün saçlarını beyaz görmek eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına tabir olunur.

Kahve falında saçını kestirmekten vazgeçmek aileden ayrı kalınacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının saçını okşamak maddi zarara gireceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saçı uzun ve güzel görmek herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saçını sarıya boyattığını görmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına alamet eder.

Kahve falında saçına kına yaktığını görmek fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına işarettir.

Kahve falında uzun saçlı erkek çocuğu görmek yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına delalet eder.

Kahve falında saçını elinde görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına yorulmaktadır.