Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lahmacun yemek

Kahve falında lahmacun yemek endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, işlerlik kazanıp insanla dolacağına, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lahmacun yemek gördüyseniz:

  • Bir anlaşmazlığın giderilmesine gayret ederken tam tersine boyutlarının büyümesine sebep olabilirsiniz.

Kahve falında lahmacun yemek eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında lahmacun hazırlamak güzel ve doğru işler yapacağına, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında lahmacun fırını görmek çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sahip olduğu zenginliğin de artacağına alamet eder.

Kahve falında lahmacun yediğini görmek yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, hayatının kolaylaşacağına delalet eder.

Kahve falında birinin lahmacun yediğini görmek destek istediği kişilerden destek alamayacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına delalettir.

Kahve falında lahmacun görmek rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında lahmacun yaptığını görmek hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına inanılır.

Kahve falında başkasının lahmacun yediğini görmek bütün maksatlarının gerçekleşmesi, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına tabir olunur.