Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında berber görmek

Kahve falında berber görmek eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, kara kara düşüneceğine, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, güvenini sarsacağına, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında berber gördüyseniz:

  • Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Kahve falında erkek berber görmek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına delalettir.

Kahve falında berberde oturmak tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında berberde sıra beklemek zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek berberinde saç kestirmek duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına yorulur.

Kahve falında kendini berberde görmek aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine delalettir.

Kahve falında berber görmek sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bayan berber görmek bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına delalettir.

Kahve falında berber salonu görmek fal sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına inanılır.