Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında alt diş görmek

Kahve falında alt diş görmek işlerinin açılacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına işaret eder.

Kahve falında alt diş gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi paylaşmanız yakın hissettiğiniz bir kişiyle ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir.

Kahve falında diş macunu aldığını görmek böylece kişinin hafifleyeceğine, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında diş fırçası aldığını görmek emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında alt dişlerinin düştüğünü görmek önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında alt dişlerinin döküldüğünü görmek sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında bebeğin alt dişlerinin çıktığını görmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alt dişlerin döküldüğünü görmek sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında alt dişlerin kırıldığını görmek uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında alt diş çekmek aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına işaret etmektedir.