Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saç kestirmek için kuaföre gitmek

Kahve falında saç kestirmek için kuaföre gitmek eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza işaret eder.

Kahve falında saç kestirmek için kuaföre gitmek gördüyseniz:

  • Şikayetlerinizi yüksek sesle dile getirmeniz gerilimi arttırabilir.

Kahve falında kuaföre gidip saç kestirmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine işarettir.

Kahve falında saç kestirmek için kuaföre gitmek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında kuaförde saç kestirmek duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kuaförde saç kestirdiğini görmek sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına delalettir.

Kahve falında kuaföre saç kestirmek rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında kuaför saç kestirmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, geri plana düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kuaföre gitmek saç yaptırmak dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına işaret eder.

Kahve falında kuaföre gidip saç boyatmak inanca ve cesarete sahip olacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına işarettir.