Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rum suresini okumak

Kahve falında rum suresini okumak çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, adeta sinirden küplere bineceğine, artık rahat bir nefes alacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına delalettir.

Kahve falında rum suresini okumak gördüyseniz:

  • Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir.

Kahve falında enuam suresini okumak ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında isra suresini okumak yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine inanılır.

Kahve falında beyyine suresini okumak işe giren herkesin kalkınacağına, dinine bağlı kalacağına işarettir.

Kahve falında necm suresini okumak başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine inanılır.

Kahve falında haşr suresini okumak kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında infitar suresini okumak çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında abese suresini okumak böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, işlerini yoluna koyacağına işaret eder.

Kahve falında şems suresi okumak elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına işaret eder.