Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında resim görmek

Kahve falında resim görmek muradın olacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine delalet eder.

Kahve falında resim gördüyseniz:

  • Geçmişte yararınız olmuş kişilerle yeni iş birlikleri veya anlaşmalar söz konusu olabilir.

Kahve falında atatürk resimli altın görmek maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğini resimde görmek sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine inanılır.

Kahve falında kendini resimde görmek tükenmez bir rızık elde edeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında resim yapmak sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında resim görmek nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına alamet eder.

Kahve falında resimde yüz görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında resim çektirmek sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine yorulur.

Kahve falında kuranı resimli görmek ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına delalettir.