Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında renkli duvar görmek

Kahve falında renkli duvar görmek zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, onlara karşı zafer kazanacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına alamet eder.

Kahve falında renkli duvar gördüyseniz:

  • Hazırlanmış ya da uygulamaya konulmuş planlar değiştirilebilir.

Kahve falında renkli duvar görmek kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine delalet eder.

Kahve falında mavi renk duvar görmek yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor renkli duvar görmek günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi renkli duvar görmek ele geçen fırsatların hayır getireceğine, pek çok kişiyi idare edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil renkli duvar görmek zahmetinin çoğalacağına, sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil renk duvar görmek çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında turuncu renk duvar görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına işaret eder.

Kahve falında sarı renk duvar görmek ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine delalettir.