Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarın başında dua etmek

Kahve falında mezarın başında dua etmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, verimin ve bereketin geleceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına yorulur.

Kahve falında mezarın başında dua etmek gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya sağlıkla ilgili konularda ilerleme sağlamak için gereken değişiklikleri yapmanız gerekiyor.

Kahve falında mezarın başında dua okumak yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, fakirlikten kurtulmaya delalet etmektedir.

Kahve falında mezar başında dua okumak zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, kendisini geliştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mezarın başında dua etmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına delalet eder.

Kahve falında mezarlık başında dua etmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına delalettir.

Kahve falında mezar başında dua etmek çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında kendi mezarı başında dua etmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında ölünün başında dua okumak büyük bir proje gerçekleştirileceğine, iyi geçiminin biteceğine delalet eder.

Kahve falında kurana başlama duasını okumak işindeki verimliliğinin artacağına, fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına tabir olunur.