Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok katlı apartman görmek

Kahve falında çok katlı apartman görmek kazancının epey düşeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kızı olanların da gelin edeceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok katlı apartman gördüyseniz:

  • Etkili pozisyondaki kişilerle iletişim kurmanız uzun süreli etkiler bırakmanızı sağlayabilir.

Kahve falında çok katlı apartman görmek hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek katlı apartman görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine yorulur.

Kahve falında apartmanda kaybolmak bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir apartmana girmek umutların biteceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında apartman içinde olmak uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine işaret eder.

Kahve falında mavi apartman görmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, büyük bir şöhrete sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında apartmandan bakmak şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına alamet eder.

Kahve falında apartman site görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine işarettir.