Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pudra görmek

Kahve falında pudra görmek kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında pudra gördüyseniz:

  • Bir yakınınız ya da bir arkadaşınızın eşiyle olan sorunları sizi fazlasıyla meşgul edebilir.

Kahve falında pudra pembe görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına işaret eder.

Kahve falında yüzüne pudra görmek sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüze pudra sürmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, insanlardan bir süre uzak duracağına delalettir.

Kahve falında pudra görmek başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzüne pudra sürdüğünü görmek hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına alamet eder.

Kahve falında yüzüne pudra sürmek beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine işarettir.

Kahve falında beyaz pudra sürmek çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine alamet eder.

Kahve falında pudra rengi görmek çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına tabir olunur.