Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin başbakan olduğunu görmek

Kahve falında eşinin başbakan olduğunu görmek tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, yaşananları unutturacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, onları rahat ettireceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin başbakan olduğunu gördüyseniz:

  • Tatmin olmadığınız konularda karşınızdaki kişilerin duygularınızı bilmesini sağlamalısınız.

Kahve falında başbakan eşi olmak fal sahibinin de yüzünün güleceğine, kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına delalettir.

Kahve falında başbakanın eşiyle konuşmak kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına delalettir.

Kahve falında başbakanın eşi olmak bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başbakan eşiyle konuşmak hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında başbakanla eşini görmek evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, büyük zararlardan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında eşinin başbakan olduğunu görmek mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başbakan ve eşiyle yemek yemek işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine inanılır.

Kahve falında başbakanı ve eşini görmek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına yorulur.