Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koyun tavuk görmek

Kahve falında koyun tavuk görmek kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, çok pişmanlık duyacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, zevki sefa içinde olacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Kahve falında koyun tavuk gördüyseniz:

  • Ani tavsiyeler ya da teklifler bir an için aklınızı çelebilir.

Kahve falında koyun tavuk görmek büyük sorunlarla karşılaşacağına, borçlarının hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında tavuk ayıklamak özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında paketli tavuk görmek sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine alamet eder.

Kahve falında tavuk derisi yemek kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, mülk edinme planlarının ertelenmesine inanılır.

Kahve falında çiğ tavuk görmek sorunların kısa zamanda temizleneceğine, nimetin ve kazancın artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tavuk satmak aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine delalettir.

Kahve falında tavuklu pilav yemek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine tabir olunur.

Kahve falında buzdolabında tavuk görmek maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine delalet etmektedir.