Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında patlıcan toplamak

Kahve falında patlıcan toplamak geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, kafasını toparlayacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, falı kapatan bir kadın ise hizmetkar edineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında patlıcan toplamak gördüyseniz:

  • Fırsatlar, olanaklar veya şanslar tek tek yüzünü göstermeye başlayabilir.

Kahve falında patlıcan toplamak başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına delalettir.

Kahve falında patlıcan topladığını görmek hayatının iyileşeceğine, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine işaret eder.

Kahve falında ağaçtan patlıcan toplamak sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında biber patlıcan toplamak büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine işarettir.

Kahve falında siyah patlıcan toplamak yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, parasal anlamda rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında bahçede patlıcan toplamak kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bahçeden patlıcan toplamak istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında patlıcan reçeli görmek çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine rivayet etmektedir.