Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında padişah görmek

Kahve falında padişah görmek istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine alamet eder.

Kahve falında padişah gördüyseniz:

  • Mesajlarınızın yerini bulmasını istiyorsanız odaklanmalısınız.

Kahve falında padişah olduğunu görmek çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında padişahtan altın almak onlardan büyük hayır göreceğine, kurtuluşa ereceğine yorulur.

Kahve falında padişah cenazesi görmek yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerini toparlayacağına tabir olunur.

Kahve falında padişahı korumak karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında padişah öldürmek çok rahat bir döneme girileceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Kahve falında padişah kızı görmek bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, bolluk içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında padişah tuğrası görmek sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında padişah eli öpmek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına rivayet etmektedir.